-->

[U-17] Horror z happy endem! Gwarek Zabrze – Raków 3:4

Raków Częstochowa : Na zakończenie rundy jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17 Akademia Raków wygrał z Gwarkiem Zabrze 4:3. Czerwono-niebiescy do przerwy remisowali z Gwarkiem 1:1. Gospodarze trafili pierwsi, ale bramkę wyrównującą dla nas zdobył Radosław Bąk.    Po przerwie ponownie na prowadzenie wyszli zabrzanie, jednak ekipa trenera Sebastiana Rybaka zdołała odpowiedzieć za sprawą trafienia […]

Na zakończenie rundy jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17 Akademia Raków wygrał z Gwarkiem Zabrze 4:3.

Czerwono-niebiescy do przerwy remisowali z Gwarkiem 1:1. Gospodarze trafili pierwsi, ale bramkę wyrównującą dla nas zdobył Radosław Bąk.

Po przerwie ponownie na prowadzenie wyszli zabrzanie, jednak ekipa trenera Sebastiana Rybaka zdołała odpowiedzieć za sprawą trafienia Łukasza Makarskiego. Przeciwnicy nie dawali za wygraną i zdobyli trzeciego gola. Ale i tym razem częstochowianie odpowiednio zareagowali. Najpierw do wyrównania doprowadził Jakub Skupień, a w samej końcówce trzy punkty Rakowowi zapewnił Mateusz Niedziałkowski.

Rundę jesienną nasz zespół kończy na 3. miejscu z dorobkiem 27. punktów. Częstochowianie zdobyli tyli samo punktów co Śląsk Wrocław, ale mieliśmy gorszy bilans z zespołem WKS-u.

Gwarek Zabrze – Raków 3:4 (1:1)

bramki dla Rakowa: Bąk, Makarski, Skupień, Niedziałkowski

Raków (wyjściowy skład): Rajczykowski – Krajewski, Trzepizur, Bąk, Niedziałkowski, Górecki, Sławuta, Dylikowski, Szafran, Skupień, Makarski.