-->

Kolejny występ Daniela Szelągowskiego w reprezentacji Polski U-21

Raków Częstochowa : Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Austrii 0:2. 17 minut na boisku spędził Daniel Szelągowski. Dla podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka była to druga i zarazem ostatnia gra kontrolna podczas marcowego zgrupowania w Hiszpanii. Biało-Czerwoni stracili dwa gole w odstępie trzech minut za sprawą Juniora Adamu, który […]

Raków Częstochowa :

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Austrii 0:2. 17 minut na boisku spędził Daniel Szelągowski.

Dla podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka była to druga i zarazem ostatnia gra kontrolna podczas marcowego zgrupowania w Hiszpanii. Biało-Czerwoni stracili dwa gole w odstępie trzech minut za sprawą Juniora Adamu, który wykorzystał błędy w kryciu naszej defensywy.

Daniel Szelągowski pojawił się na boisku w 73. minucie, zmieniając Jakuba Kamińskiego.

Zgrupowanie w San Pedro del Pinatar zakończy się 30 marca.

Polska U-21 – Austria U-21 0:2 (0:2)Bramki: Junior Adamu 19, 22

Polska U-21: Stolarczyk – Kruk (82. Nawrocki), Walukiewicz, Kiwior, Karbownik (73. Grabowski), Bogusz (65. Smoliński), Biegański (46. Praszelik), Żurawski (65. Marchwiński), Kamiński (73. Daniel Szelągowski), Benedyczak (73. Szymczak), Białek (65. Kocyła).

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa