-->

III liga : remis w meczu na szczycie!

7762-III_liga_remis_w_meczu_na_szczycie

W piątkowy wieczór na „Lorecie” rozegrany został mecz pomiędzy kandydatami do premii sezonu w III lidze opolsko-śląskiej. Skra Częstochowa zremisowała z Odrą Opole 1:1

W piątkowy wieczór na „Lorecie” rozegrany został mecz pomiędzy kandydatami do premii sezonu w III lidze opolsko-śląskiej. Skra Częstochowa zremisowała z Odrą Opole 1:1 Goście jako pierwsi zdobyli gola i do przerwy prowadzili. Gospodarze wyrównali w II połowie i skończyło się na podziale punktów.

III liga Piątek 12-04-2013 g. 19:30 Skra Częstochowa – Odra Opole 1:1 (0:1) 0:1 7 min. Wawrzyniak 1:1 70 min. Chmiest

Skra Częstochowa : Woszczyna – Tomczyk, Nogal, Drzymont, Kowalski, Piwiński, Musiał, Bik (90′ Świder), Groborz, Sobala (60′ Pietrasiński), Chmiest.

Odra Opole : Danowski – Surowiak, Michniewicz, Drąg, Klemenz – Setla ( 71′ Tomanek), Wawrzyniak, Deja (90″ Wasil), Filipowicz (79′ Zawieja), Cieluch – Malicki