-->

Zachara zapewnia kolejne 3 punkty!

3977-Zachara_zapewnia_kolejne_3_punkty

Jak ryby w wodzie, a konkretnie jak w Bałtyku – wysoką formę piłkarze Rakowa potwierdzili dziś kolejną wygraną. Katem Bałtyku Gdynia okazał się Mateusz Zachara.

Jak ryby w wodzie, a konkretnie jak w Bałtyku – wysoką formę piłkarze Rakowa potwierdzili dziś kolejną wygraną. Katem Bałtyku Gdynia okazał się Mateusz Zachara.Piłkarze z Trójmiasta z pewnością bardzo żałują, że nie udało im się zdobyć chociażby punktu w dzisiejszym meczu. Faworyzowani goście mieli wielką szansę wskoczyć na fotel lidera ligi, ale na przeszkodzie stanął im młodziutki zespół Rakowa. A konkretnie w 38 minucie najlepszy strzelec ligi – Mateusz Zachara. To jego ładne uderzenie po kontrataku otworzyło, a jak się później okazało również zamknęło wynik meczu. Dla Zachary był to już 8 gol w 10 meczu w bieżących rozgrywkach i wszystko wskazuje na to, że w końcu czerwono-niebiescy doczekali się skutecznego snajpera, co było bolączką drużyny w kilku ostatnich sezonach. Pierwsza połowa to przewaga rakowiaków, natomiast w drugiej odsłonie gospodarze nastawili się na grę z kontry i mimo kilku groźnych wypadów taktyka taka mogła się w przykry sposób zemścić. W ciągu 60 sekund około 75 minuty goście dwukrotnie obstrzeliwali poprzeczkę bramki Kosa. W końcówce gdynianie rzucili wszystko na jedną szalę – do ataku został przestawiony nawet środkowy obrońca, ale na szczęście na niewiele się to zdało. Raków sprawił kolejną niespodziankę i pokonał Bałtyk Gdynia 1-0