-->

Puchar Polski – siedem goli przy Sabinowskiej

3931-Puchar_Polski_siedem_goli_przy_Sabinowskiej

W 87 min. przy stanie 3:4 gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego i …… odpadli z pucharowej rywalizacji.III runda Pucharu Polski

KS Włodar Częstochowa – Victoria Częstochowa 3:4 (0:2)

Prawdziwe emocje w tym meczu zaczęły się właściwie od ………82 minuty kiedy to gospodarze strzelili gola na 3:4. Pięć minut później była szansa na doprowadzenie do dogrywki. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Piotr Ściebura. Te tradycyjne już pucharowe „derby” pomiędzy KS Włodar, a Victorią Częstochowa były wyjątkowo spokojne. Więcej z gry mieli III-ligowcy, którzy wyraźnie i spokojnie ogrywali gospodarzy aż do wspomnianej 82 minuty. W następnej rundzie grać będzie Victoria Częstochowa.